Kurier UPS i Poczta Polska

Grafiki, plakaty i inne obrazy dostępne na naszej stronie – zarówno w oprawie jak i bez oprawy – wysyłamy pocztą kurierską UPS lub Pocztą Polską (paczka pocztowa, list polecony, Pocztex).

Koszt wysyłki

  • na terenie Polski – 19 zł, 
  • Jest to koszt stały, niezależny od ilości pozycji w danym zamówieniu. Kwota ta dotyczy zarówno obiektów oprawionych jak i tych bez oprawy.
  • na terenie Europy – 69 zł (dotyczy tylko obiektów bez oprawy. W sprawie wysyłki obiektów oprawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny)
  • pozostałe kierunki 99 zł (dotyczy tylko obiektów bez oprawy. W sprawie wysyłki obiektów oprawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny)

Status wysyłki

Informację o nadaniu przesyłki wraz z numerem listu przewozowego wysyłamy na adres email podany w formularzu zamówienia. Czas dostawy przez firmę kurierską, to przeważnie jeden dzień roboczy od dnia nadania przesyłki.

Ustalenie godzin odbioru przesyłki

Kurier, w przypadku niezastania odbiorcy pod podanym adresem, kontaktuje się telefonicznie w celu umówienia precyzyjnego czasu i miejsca dostawy przesyłki. Dlatego bardzo ważny jest numer telefonu, o który prosimy podczas wypełnienia formularza zamówienia.

Bezpieczeństwo przesyłki

Grafiteria zwraca szczególna uwagę na solidne i bezpieczne przygotowanie przesyłki.

  • PRACE BEZ OPRAWY wysyłamy w specjalnie usztywnianych tubach lub kopertach
  • PRACE OPRAWIONE zabezpieczamy folią bąbelkową, tekturą falistą i kartonem, a dodatkowo ramę zabezpieczmy specjalnymi tekturowymi narożnikami.
  • Jeśli jednak przesyłka będzie nosiła jakiekolwiek ślady uszkodzenia należy w obecności kuriera zweryfikować je i sporządzić protokół zniszczenia. Będzie to podstawa do rekompensaty lub zwrotu przesyłki.