Antyki Home Decor

Antyki Home Decor to największy i najpiękniejszy antykwariat w samym centrum Krakowa – przy Rynku Głównym 29 na I piętrze. Antykwariat prowadzony z wielką pasją przez rodzinę Sosenków to nie tylko oryginalne meble, malarstwo czy rzemiosło artystyczne, ale również niesamowita atmosfera, w której można porozmawiać o kolekcjach, kolekcjonowaniu, dowiedzieć się niesamowitych historii ze świata sztuki, a także uzyskać fachową poradę o nawet najbardziej nietypowych obiektach.

Ramiarnia

Nasi ramiarze szybko i profesjonalnie oprawiają dla Was grafiki, plakaty i akwarele. Spośród szerokiej oferty, na naszej stronie dostępne są najpiękniejsze i najciekawsze ramy idealnie komponujące się z pracami Grafiterii. Kilkadziesiąt wzorów wybranych specjalnie dla Państwa w połączeniu z szeroką paletą barwną passe-partout oraz dwoma rodzajami szyb: antyrefleksyjną i tradycyjną – tworzy niemal nieograniczone możliwości doboru oprawy.

Reset

Reset – wyjątkowy, wnętrzarski punkt na mapie Warszawy z oryginalnymi meblami z lat 50-tych i 60-tych oraz designerską ceramiką i gadżetami. Wśród nich znajdziecie też nasze oryginalne plakaty filmowe i propagandowe. Zapraszamy na Puławską 48 w Warszawie.